kosmetika za hubičku

Kosmetika za hubičku, kterou milují celebrity

Nejen my obyčejní smrtelníci, ale i hvězdné celebrity mají rády levné, ale zároveň kvalitní věci. V kosmetice to platí dvojnásob! Proř utrácet peníze za něco, co nefunguje, že? Tak neutrácejte kvanta financí a pořiďte si některý kousek, jež celebrity milují. Tady je účinná kosmetika za hubičku!

Krém s hadím sérem

Krém s hadím sérem, či výtažkem je oblíbencem hned několika známých osobností. Miluje jej Katie Holmes, Gwyneth Paltrow, Cheryl Cole i Drew Barrymore.

A jejich pleť vypovídá o tom, že neprohloupily. Mají hladkou pleť jako dětská prdýlka. Krém s výtažkem hadího jedu totiž pleť omladí a dodá jí svěžest. A není potřeba se bát přívlastku jed, ten je skutečně afektivní a účinný. Vyhlazuje mimické vrásky i t hluboké) a navíc je prevencí proti nim. Ne nadarmo se přípravkům s hadím jedem říká přírodní botox. Zkusíte ho dámy také? Nestojí celou výplatu, jen dvě stovky a pár kaček nad ně.

Kosmetika za hubičku

A Gwyneth Paltrow je vůbec přebornicí v užívání kosmetiky za hubičku. Suchý šampon na vlasy jí pomáhá ve chvílích, kdy je ještě brzy na mytí jejích jemných vlásků a potřebuje, aby vypadaly zdravě a nabyly na objemu. Takový šampon dnes není k mání jen v práškové podobě, ale i jako sprej, který pak postačí nastříkat na vlasy, nechat chvilku uležet a pak normálně rozčesat. A je vymalováno, tedy hotovo. A s Gwyneth jej mají v oblibě i další hvězdy Emma Watson a Lilly Collins.

Přírodní kosmetika za hubičku

A na přírodní produkty z pár kaček vsadily i další celebrity. Třeba krém s bylinnými výtažky používá Rihanna, Demi Moore a Adele. Přírodní péče je opravdu IN. Všechny tyhle produkty se vyznačují hydratací, příjemným aroma a ještě účinky výtažků bylinek, jež pleť vyživují a pěstí. Mnohé z nich lze využít i namísto balzámu na rty a pro oční okolí. A také jako balzám po holení na nožky a intimní partie a podpaží Co víc si přát? A vyjdou vás od padesátikoruny až po dvě stovky, dle velikosti balení a počtu ingrediencí. Takže také žádná markantní položka pro peněženku.

Adolescentní kosmetika

Tedy ta proti akné je také u celebrit na pořadu dne. A nemusí to být žádní zajdové (nebo zaječice), pupínky trápí i celebrity bez rozdílu věku. Nedá na ni dopustit třeba Miley Cyrus, modelka Magdalena Frackowiak či zpěvačka Lorde. Jsou pro ně pohotovostním pomocníkem před vystoupení na pódium či přehlídkové molo. Cenově jsou velmi rozmanité, zhruba od stovky nahoru.

Madonna zase zkouší jílové masky a tělové zábaly, Diane Kruger pro změnu ty bavlněné napuštěné výživnými a pěstícími látkami. Ano ony nejsou příliš velkou zátěží pro peněženku, byť by si to mohly celebrity určitě dovolit. A tak bychom mohli pokračovat – celebrity prostě kosmetiku za hubičku milují.

A co vy, zkusíte to také jako známě hvězdy? Buďte celebritou v své koupelně!

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Napsat komentář