Oxygeneo terapie

Oxygeneo: kyslík je důležitý i pro pleť!

Základem všeho na zemi je kyslík. Bez něj by nebylo života, ani nás samotných. Kyslík je podstatný i pro vaši pleť. Bez něj je unavená, mdlá a rychleji stárne. Řešení, jak dodat pokožce kyslík je hned několik. Některé jsou méně účinné, jiné naopak více. Víte, co vše můžete pro svou pokožku udělat? Zkuste pobyt v přírodě nebo Oxygeneo terapii.

 

Pobyt venku v přírodě

Můžete pobývat pravidelně venku a dopřát své pleti kyslík v nějaké minimálně znečištěné lokalitě (ideálně v zeleni – v parku, v lese, na louce, na zahradě). Zkrátka tam, kde je mnoho zeleně a vysoká produkce kyslíku z rostlin a stromů. Vyrazte například do hor, na chatu do lesa nebo na zkrášlovací wellness pobyt.

V zeleni a s pohybem

Když k pobytu v zeleni přidáte přiměřený pohyb – chůze, procházky, jogging či protahovací cvičení nebo jógu, vaše pokožka bude kyslík vstřebávat ještě rychleji, a přitom vyplavovat nečistoty. Navíc si protáhnete tělo, svaly a posílíte i kosti, které se mimo svalů rovněž pohybem zpevňují.

pobyt v přírodě

 

Umělá zelená oáza

Bydlíte-li v hodně znečištěné aglomeraci, anebo se zkrátka a dobře díky vytížení a povinnostem nedostanete tak často ven jak byste chtěli a potřebovali, je také možné si vytvořit doma umělou zelenou oázu. Buď v domě kout plný zelených pokojových rostlin, do něj zakomponujte lenošku, stolek a travte zde každý den alespoň půl hodinky. Zkuste na lehátku relaxovat, zhluboka dýchejte. Půjde vám to ještě lépe se sluchátky a nějakou prima new age hudbou.

Lodžie nebo zimní zahrada

Další možností je vytvoření si takové malé zelené oázy v zasklené lodžii nebo máte-li možnost jako součást domu začlenit zimní zahradu. Mimo relaxačního lehátka či křesla, spolu s maximálním množstvím zelených kyslíkových kamarádů (rostlin) zde zkuste zakomponovat i fontánku s vodou, proutěné přírodní dekorace, kameny a zvonkohru (ideálně bambusovou či ze skla, ty totiž nádherně zní), obdobou zvonkohry mohou být i zvonečky. A máte rázem super oázu, kde regenerujete nejen pokožku a tělo, ale i duši.

 

Oxygeneo terapie

Další možností je návštěva nějakého centra estetické medicíny, kde můžete svoji pleť lehce, rychle a v maximální míře okysličit pomocí Oxygeneo terapie. Je to procedura, která zahrnuje speciální ošetření obličeje (případně i krku a dekoltu) s přípravkem obsahujícím kyselinou hyaluronovou.

Konkrétně se jedná o radiofrekvenční ošetření s okysličením a hloubkovou hydratací kůže. Je to metoda zcela nebolestivá a veskrze příjemná. Oxygeneo terapie vaši pokožku zbaví odumřelých buněk, krásně okysličí, vyživí a hydratuje. Rázem máte svěží pleť s minimem vrásek, pružnou a vypnutou. Proceduru dnes nabízejí mnohá estetická centra a ceny jsou opravdu příznivé (od 1 200 Kč výše), přičemž často natrefíte na skvělé akční slevy, které cenu srazí i pod tisícovku.

Oxygeneo terapie

 

Oxygeneo terapie je nejefektivnější ze všech nabízených možností, protože funguje do hloubky, nejen na povrchu, a hlavně dlouhodobě. Když k ní pak přidáte ještě relax za pomoci našich tipů, neprohloupíte a vaše pleť bude mladistvá nadlouho.

Zkusíte to? Anebo již máte zkušenosti s okysličením pleti?

Zdroj foto: Pixabay.com

Napsat komentář