rázová vlna v estetice

Celulitida: zbavte se jí pomocí rázové vlny

Trápí vás celulitida? Můžete s ní bojovat pomocí změny jídelníčku, sportu, masáží, kosmetických produktů, ale také za pomoci estetické medicíny. A právě odstranění celulitidy rázovou vlnou dnes budeme řešit.

Co je celulitida

Celulitida, odborně lipohypertrofie, je nepěkný vzhled pokožky. Projevuje se důlky a hrbolky, a to především na hýždích, stehnech a také na břichu. Protože vypadá jako kůra pomeranče, říká se jí pomerančová kůže. Ženy ji nesnáší a touží se jí zbavit. Muži podobný problém nemají, protože mají jinou skladbu tukových tkání a jinak jim fungují hormony. Ale malé procento mužů s celulitidou také bojuje.

 

Proč vzniká celulitida

Celulitida vzniká při zvětšení objemu podkožních tukových buněk, které jsou vytlačovány k povrchu kůže. V těchto místech je značně omezen průtok krve a lymfy. Tím se tvoří ony nevzhledné ďolíčky, z nichž mají mnohé dámy noční můru. Celulitidu ovlivňuje spoustu faktorů. Může být dědičná, ale může k ní docházet také vlivem hormonů nebo nevhodným způsobem života. Sedavé zaměstnání, hormony, stres, kouření, alkohol, nevhodná strava, hormonální antikoncepce, dlouhé stání – to vše jsou faktory, které mají vliv na tvorbu celulitidy.

Celulitidu mnozí mylně označují jako nemoc obézních žen. Pomerančová kůže může trápit i štíhlé dámy. Nadváha sice ovlivňuje tvorbu celulitidy, ale to i věk a lifestyle.

rázová vlna v estetice

 

Odstranění celulitidy rázovou vlnou

Řešení likvidace, anebo alespoň zmírnění celulitidy na kůži je mnoho. Některé více a jiné méně efektivní. Pouze povrchové řešení na pokožce nemůže celulitidu vymýtit, je nutné řešení, jež pojme do sebe i vnitřní fungování organismu.  Za jednu z nejlepších metod, které toto berou v potaz, je v poslední době považována rázová vlna.

Je moderní a příjemnou možností odbourání celulitidy, která zajistí obnovu správného metabolismu organismu spolu se zpevněním a navrácením pružnosti pokožky v postižených partiích.  A výsledek? Voi lá – pomeranče jsou pryč! Stačí návštěva estetického centra, kde tuto možnost řešení celulitidy nabízejí.

Rázová vlna nebolí, vy ležíte a jen se necháte opečovávat. Již po první aplikaci poznáte změnu. Rázová vlna totiž pojímá kombinaci akustických rázových pulsů často s elektrickými pulsy. A není to žádná novinka. V medicíně je rázová vlna chronicky známá již radu desítek let. Pomáhá při likvidaci ledvinových kamenů a dalších obtíží.

estetická rázová vlna cena

 

Další přínosy

Mimo eliminace celulitidy, pomáhá rázová vlna zároveň k hezčí tajli. Díky rázové vlně se totiž značně redukuje objem tukové tkáně. A tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Odstraníte prokletí pomerančové kůže, a zároveň i zeštíhlíte a zpevníte postavu v problematických partiích jako jsou právě zadeček a stehna.

U rázové vlny akustický pulz proniká do hloubky vaší pokožky a účinně působí cíleně v postiženém místě a elektrické vlnění proniká do tkáně v daném místě, kde impulsy stimulují buňky – ty svalové i nervové. Nakopne se tak metabolismus a dojde k zpevnění i návratu elasticity pokožky a to (dámy hurá) podobně jako kdybyste cvičily!

Bonus navíc

Co ještě umí rázová vlna? Zlepšuje kvalitu pokožky. Posílený a znovu rozběhnutý metabolismus pomůže totiž vyšší tvorbě kolagenu, kterým pokožka získává vyšší elasticitu a zdravý vzhled. S metabolismem se zvýší i krevní průtok, kterým se pokožka lépe prokysličuje a dostává nově nabytou svěžest a mladistvost.

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Tento příspěvek má 3 komentářů

Napsat komentář