cristaline masáž

Pěstěte se s krystaly: znáte Cristaline masáž?

Zdravá a krásná pokožka je synonymum přitažlivosti. Především ženy, ale i stále více mužů dnes dbá o krásnou pleť. Obličej je totiž oknem do našeho života – odráží naše stravování, životní styl, závislosti, ale i hygienické návyky a stres. Jak ji pěstit co nejlépe? Vyzkoušejte Cristaline masáž.

Mimo klasických pravidel zdravé skladby jídelníčku, dostatku odpočinku, spánku a pitného režimu, nebo vhodného odličování a čištění některými z mnoha kosmetických produktů, můžete o svoji pleť obličeje pečovat i wellness procedurami. A nejen tak ledajakými, ale speciálními. K těm patří i Cristaline masáž.

masáž obličeje

Krystalová masáž

Jak již z názvu vyplývá, hrají zde roli krystaly. Cristaline masáž je čistící masáž pro pleť za pomoci drobných nadrcených krystalků. Je určená pro masáž obličeje, krku a dekoltu. Tam způsobí odbourání starých kožních buněk, uvolnění ucpaných pórů, má vliv na prokrvení, vypnutí a navýšenou elasticitu pokožky. Pleť zůstává svěží a vypadá zdravě a mladistvě.

Cristaline masáž není nepodobná šetrnému peelingu, ale díky jemně nadrceným krystalkům dodá vaší pleti ještě minerální látky a stopové prvky. Tím má masáž ještě kladný vliv na vyladění pH pleti, regeneraci pokožky spolu s likvidací drobných mimických vrásek.

zkrášlující pobyt

Relax na druhou

Procedura samotná je veskrze příjemným relaxem, když jen ležíte pohodlně na lehátku a necháte se hýčkat. Můžete dle přání být přikrytí, aby vám nebyla zima, posloucháte jemnou relaxační hudbu a vnímáte zklidňující vůni éterických olejů.

Jemné dotyky a krouživé pohyby masérových či masérčiných rukou po vaší pokožce obličeje, krku a dekoltu mají vliv na nervové vývody v pokožce, jež pozitivně ovlivňují a celkově zklidňují nejen pleť, ale i vás samotné.

Je to vysoce relaxační procedura s přidanou hodnotou pro vaši pleť. Je tak jasné, že to není ryze kosmetická záležitost týkající se vzhledu, ale Cristaline masáž se skutečně řadí mezi stále oblíbenější wellness procedury.

Tuto atraktivní, neobvyklou, a přitom velmi prospěšnou masáž již mají v repertoáru mnohá wellnes a spa centra, a pomalu se rozšiřuje i mezi klasické lázně jako součást lázeňských procedur a lázeňských pobytů. Zkusíte ji také?

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

Napsat komentář