estetická rázová vlna cena

Znáte estetické kliniky v Česku?

Někdy nám příroda nedopřála takové přednosti, které bychom chtěli mít. Současnost a pokrok nahrává možnosti dosáhnout vylepšení jinou cestou – pomocí zákroku. Znáte estetické kliniky v Česku?

 

Co nabízí estetické kliniky

Estetické kliniky nabízí menší i větší zákroky od vyšetření mateřských znamének, přes kosmetické a zeštíhlující zákroky až po neinvazivní liposukci nebo zvětšení stydkých pysků. Každá klinika se liší svou nabídkou zákroků, přístupem, a samozřejmě i cenou. Největší výběr estetických klinik a center najdete v Praze a ve Středočeském kraji. Ale nebojte se, v dnešní době mají velké estetické kliniky pobočky také v jiných městech. Tím se stává estetická medicína dostupná opravdu každému.

estetické kliniky

Služby estetické kliniky

V Čechách koluje mýtus, že estetickou medicínu potřebují pouze starší lidé, kteří chtějí zamaskovat svůj věk. Není to ale pravda. Estetické kliniky navštěvují i mladší ročníky. A to buď z preventivních důvodů, po operacích, ale také proto, že mají mindráky ze svého těla.

S jakými službami se můžete setkat?

Prevence a zdraví vyšetření mateřských znamének

léčba chrápání

odstranění keloidních a čerstvých jizev

vlasová mezoterapie

radiofrekvenční rehabilitace

monitoring spánku

výživové poradenství

Péče o pleť chemický peeling

Fotorejuvenace

lifting a omlazení pleti

vyhlazení vrásek

léčba akné a jizev po akné

mikrojehličková radiofrekvence

modelace brady a tváří

aplikace botulotoxinu

aplikace kyseliny hyaluronové

luxusní přístrojová lymfodrenáž

aplikace dermálních výplní kolagenárium

zvětšení a modelace rtů

redukce červených žilek a pigmentových skvrn

odstranění permanentního makeupu

sklerotizace malých žilek

léčba růžovky

Péče o tělo bezbolestná liposukce

permanentní epilace

redukce strií

eliminace celulitidy

odstranění jizev

lymfodrenáž

odstranění tetování

omlazení intimních partií žen

odstranění fibromů, bradavic a výrustků

zesvětlení pokožky

zvětšení objemu velkých stydkých pysků

odstranění pocení

léčba onychomykozy (nehtové plísně)

hydratace genitálu – řešení suchosti

 

Péče o vlasy vlasová mezoterapie

 

 

Samozřejmě, že se můžete setkat s dalšími odnožemi těchto základních služeb. Moderní technologie jdou neustále dopředu a vytváří nové a nové způsoby, jak vylepšit tělo. Estetické kliniky nabízí například 4D lifting, Hollywoodský peeling, šampaňské pro pleť, plazmaliftng, tekutý lifting, biostimulační laser, clodessine rituál, intraorální lifting, laserový resurfacing, intraorální liftingmezoterapie a další.

Oblíbené je i ošetření rázovou vlnou, kryoterapie, laserové zákroky nebo mezoterapie.

 

Estetické ošetření mužů

Myslíte si, že estetická medicína je pouze výsadou žen? Omyl! Velmi často navštěvují estetické kliniky také muži. Mezi nejčastěji využívané služby u mužů patří léčba jizev, akné a růžovky, radiofrekvenční liposukce, vlasová mezoterapie, vyšetření znamének, permanentní epilace, redukce strií, biostimulační laser, odstranění chrápání nebo výživové poradenství.

Nejznámější kliniky estetické medicíny

Která klinika estetické medicíny je nejlepší? Na to bohužel nemáme jednotnou odpověď, protože každému vyhovuje jiný přístup. Může vás omezovat například dojezdová vzdálenost, cena nebo nabídka dané kliniky.

Mezi nejoblíbenější estetické kliniky patří například Yes Visage, Platanklinik, Medikhaus. Velké oblibě se těší také kliniky Asklepion a PetraClinic, které kromě estetické medicíny nabízí také plastickou chirurgii. Můžete si tak vymodelovat bradu nebo celé tváře.

české kliniky estetické medicíny

Nejoblíbenější estetické kliniky medicíny v kostce

Estetická klinika Yes Visage

Neinvazivní kliniku estetické medicíny Yes Visage s oblibou navštěvují české celebrity. Svou krásu si tu nechala vylepšit například herečka Kateřina Brožová, ale také další známé tváře jako například Alice Bendová, Tereza Kostková, Veronika Freimanová a Zdena Studenková.

A drobné vylepšení se nevyhýbá ani modelkám či zpěvačkám. Klinika vylepšila i Lucii Bílou, Simonu Krainovou, Ivu Kubelkovou, Ewu Farnou, Petru Faltýnkovou, Terezu Kerndlovou, Halinu Pawlovskou, Ivanu Gottovou, Vendulu Svobodovou a Evu de Castelo.

Do kliniky zavítali i známí muži. Klientem této kliniky byl například Michal David, Martin Maxa, Jakub Kraus, Osmany Laffita nebo Petr Kotvald. A tím to rozhodně nekončí, známých tváří byste tam našli mnohem více.

 

Estetická klinika Platan Clinique

Hledáte estetickou kliniku v Praze, Brně nebo v Olomouci? Podívejte se na Platan Clinique. Díky svým pokrokovým technologiím patří mezi oblíbené luxusní poskytovatele estetické medicíny.

 

Klinika estetické medicíny Medikhaus

Medikhaus je velice známou klinikou estetické medicíny. Je dokonce oficiální klinikou soutěže krásy Česká Miss. Svou krásu si tu vylepšuje nejenom vítězka letošního ročníku Lea Šteflíčková, druhá Tereza Křivánková a třetí Jana Šišková, ale i ostatní soutěžící letošního ročníku. A již se chystá ročník 2019.

Díky moderním technologiím a postupům v zákrocích, spolu s využitím luxusní kosmetiky Juliette Armand, se klientům na klinice dostává té nejlepší péče.

Máte zkušenost s estetickou medicínou? Ne? Tak buďte jako celebrity nebo Miss a zkuste to také!

Zdroj foto: Shutterstock.com

Tento příspěvek má 8 komentářů

  1. Michaela H.

    Já chodím pravidelně na kliniku Medik Haus již 4 roky. Mají tam moc příjemné sestřičky a doktorky. Naposledy jsem vyhrála v soutěži lístky na film Ženská na vrcholu. Doporučuji zajít.

  2. Linda

    Hm, to zní zajímavě, já jsem byla na klinice Platan, a musím říct, že jsem sice nic nevyhrála, ale i tak jsem byla spokojená.

  3. Anička

    Souhlas, také mám s Medikhasuem dobrou zkušenost. Poradí, pomohu a člověk vyjde ještě krásnější :-D.

Napsat komentář