kyselina hyaluronová pro plné rty

Příslib sladkých polibků: krásné plné rty

Přirozenost je výsadou, říká se. Ale když toužíte po krásných plných rtech a příroda vám je nedopřála, co s tím? Podívejte se, jak mít krásné plné rty.

Trápí vás úzké rty? Úzké rty nebo rty, které věkem ztrácející na plnosti a elasticitě, můžete korigovat. Centra estetické medicíny nabízejí hned několik možností, jak rty zvětšit. Plné rty zajistí:

  • chirurgická úprava
  • implantát
  • výplňový materiál

Plné rty díky kyselině hyaluronové

Mezi nejjednodušší variantu patří výplňové materiály. A k nejoblíbenějším možnostem patří bezesporu gelová výplň kyseliny hyaluronové. Tato metoda je rychlá, efektivní a bez náročných zásahů do partií rtů. U této výplně se jedná o čirý gel, což je tělu vlastní látka.

Jak to probíhá?

Samotné zvětšení se provádí tenkou jehlou nebo kanálkou kvalitním gelem na bázi kyseliny hyaluronové, po znecitlivení rtů anestetickým krémem. Zákrok trvá několik minut a jeho výsledek se rozvíjí postupně – aplikovaná kyselina hyaluronová se postupně vstřebává.

Po aplikaci můžete mít trochu oteklé rty, u citlivých jedinců se může objevit i malá modřinka. Vše ale rychle vymizí. Většinou do dvou dní se rty vrátí k normálu, a budou plnější a krásnější.

plné rty díky kyselině hyaluronové

Co vše vám výplň kyselinou hyaluronovou vyřeší?

  • úzké a tenké rty
  • pokleslé koutky úst
  • málo pružné rty
  • rty se ztrátou plnosti
  • málo hydratované rty se suchým povrchem
  • dlouhodobou regeneraci kožních buněk
  • kyselina hyaluronová mimoto koriguje jemné vrásky okolo úst

A výhody zvětšení rtů?

Výplň gelem na bázi kyseliny hyaluronové vám dodá svěžest, plnost i krásnou růžovou nebo červenou barvu rtů a jejich dlouhodobou hydrataci. To vše na minimálně půl roku až rok.

Vaše rty budou hydratované, svěží, krásně zbarvené, plné a jemně rovnoměrně tvarované. Tato malá úprava vám dodá vyšší sebevědomí, protože se díky krásným „novým“ rtům budete cítit přitažlivá a svůdná, a nově nabyté sebevědomí z vás bude přímo sálat.

lakování nehtů

Rozpustit nebo připíchnout

A nemalou výhodou kyseliny hyaluronové je fakt, že se jedná o vstřebatelný materiál. Tedy časem ze rtů vymizí. A tak budou-li se vám vaše nové rty zdát příliš objemné, lze z nich kyselinou hyaluronovou rozpustit a vrátit rtům původní tvar. A naopak, pokud se vám bude zdát aplikace nedostatečná, může vám být kyselina hyaluronová dopíchnuta.

Jsou nějaká omezení?

Těsně po zákroku se nedoporučuje větší fyzická námaha, ideální je jednodenní klidnější režim a s námahou a cvičením se doporučuje počkat tak dva dny.

Máte se zvětšením rtů zkušenosti? Podělte se o ně s námi!

Zdroj foto: Pixabay.com

Autor: Pavla Košík Jelínková

 

Napsat komentář